RSS Referencie Referencie Referencie Referencie Referencie

Aktuální nabídku realit naší kanceláře najdete na portálu AReality.sk. Službu Moja Realitka přináší AReality.sk - největší nabídka nemovitostí na Slovensku.

Referencie

 

Recenzie na google:
Lenka Bóriková
pred 2 rokmi
Pozitívne: Profesionalita
Pani Bočeková bola naozaj výborná voľba. Robili sme kúpu aj predaj, vždy bola perfektne pripravená, všetko prebehlo bez problémov a dosť rýchlo. Môžem iba odporučiť.
Anna van der Meijden
pred 4 rokmi
Realitnú kanceláriu BDZ s r.o. každému môžem iba odporučiť. Ivetka je perfektne zorganizovaná do posledného detailu. Predaj bytu prebehol vďaka jej profesionálnemu prístupu ukážkovo, od prvého stretnutia až po odovzdanie kľúčov. Ďakujem za spoluprácu a prajem všetko dobré!
Mária Záhon
pred 4 rokmi
Expresny predaj a nasledna kupa nehnutelnosti, mozeme jednoznacne odporucit! Vdaka Ivetke Bocekovej mame krasny domcek so zahradkou a novu rodinnu priatelku ?? Prajeme este vela spokojnych klientov.
Peter T
pred 4 rokmi
Ďakujem p. Bočekovej za veľmi profesionálny a ukážkový prístup. Všetko prebehlo ľahko a bez komplikácií, s radami a pomocou. Ešte raz, veľmi pekne ďakujem!
Reakcia od vlastníkapred 4 rokmi
Aj ja ďakujem za ocenenie mojej snahy o max. spokojnosť klientov

Sissa Gluhová.  - kúpa 1 izb. byt, Bratislava II

p.Bočeková chcem sa dodatočne ešte poďakovať za vaše  profesionálne realitne služby, za Vašu trpezlivosť a starostlivost ohľadne realitnej agendy. Vaše služby budem propagovať ďalej a odovzdám aj pozitívne referencie. Nie všetci klienti sú ideálni, ale vy viete komunikovat s ľudmi. A to je podstatne. Prajem vám veľa úspechov v práci aj v osobnom živote

  

Alena Benková. kúpa 3,5 izb. bytu BAII

V tejto chvíli by som Vám chcela ešte raz poďakovať za korektnú spoluprácu a popriať Vám všetko len to najlepšie, pevné zdravie, nech sa Vám darí v práci aj v osobnom živote.

 

  Pavol Migal. predaj 2G BAII

To ja Vám ďakujem pani Bočeková, spolupráca s Vami bola naozaj skvelá a robíte svoju prácu výborne. Ak v budúcnosti ktokoľvek z môjho okolia bude riešiť reality, na 100% mu odporučím Vás. Dnes je ľudí čo robia svoju prácu svedomito ako šafranu.

 

 Martina Dubovská. kúpa 1 izb. bytu BAII

Želám Vám veľa spokojných klientov minimálne tak ako som bola aj ja s Vašimi službami spokojná.

 

Helena Korčeková. predaj 1 izb. BAV

Ďakujem Vám za bezproblémový predaj nášho bytu, všetko prebehlo podľa Vašich inštrukcií, kúpna zmluva bola vyvážená pre obidve strany,  všetko ste nám zrozumiteľne vysvetlili za čo Vám ďakujeme.

 

 Martin Hulaj. predaj 2 izb. bytu BAV

Ďakujem Vám za naozaj rýchly (2 dni) a bezproblémový predaj nášho bytu, a za to, že ste nás ušetrili starostí a stresu, prepis aj odovzdanie bytu prebehlo k spokojnosti nás aj kupujúcich (tak sa vyjadrili).

 

 Veronika Korčeková. kúpa 1 izb. byt BAV

Pani Bočeková, ešte raz by som sa Vám chcela v mene mojom aj v mene mojej dcéry  poďakovať za perfektne odvedenú prácu,

proste za všetko, čo ste pre nás urobila.

Prajem Vám veľa osobných aj pracovných úspechov 

 

 

Lenka L. kúpa 1 izb. BAII

Touto cestou sa Vam chcem velmi srdecne podakovat za vase sluzby a pomoc pri celom procese ziskania vlastneho byvania. Este raz velka vdaka!
Prajem Vam vela zdravia a vela spokojnych klientov :)

 

realitný maklér, reality, byt, dom, nehnuteľnosti, predaj, kúpa bytu, predaj bytu